Продаж 2-кімнатної квартири Оболонский просп., 22

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 12 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 22 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 32 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 42 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 52 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 62 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 72 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 82 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 92 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 102 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 112 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 122 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 132 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 142 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 152 кім. квартира, 51/30/7 кв. м., 6/9 поверх фото 16

Вартість 125 000 $

Ціна за м2: 2 451 $

Київ
Оболонський
Оболонь мкр.
Оболонский просп., 22
м. Мінська

  • 2 кім

  • 51 / 30 / 7 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212900674
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 51
  • Житлова: 30
  • Кухня: 7
  • Поверх: 6
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Продам 2-ну квартиру. Оболонський р-н. Проспект Оболонський 22, 51м2, 6/9 поверх, капітальний ремонт 2026 року, нові меблі та вся побутова техніка. Кухня виготовлена на замовлення, техніка німецька, поверхня керамічна газова, великий бойлер тримає температуру 24 години. Великий утеплений панорамний балкон. Будинок 134 серія, просторий тамбур на дві квартири з ремонтом. Дуже вдале розташування, тихий не проїздний двір, поруч парковка з охороною, метро Мінська, парк, набережна, багато ресторанів, супермаркетів, торговий центр, базар. Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 162 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
79 673 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті