Продаж 1-кімнатної квартири Бурмистенко пер., 33А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 11 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 21 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 31 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 41 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 51 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 61 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 71 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 81 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 91 кім. квартира, 50/25/10 кв. м., 3/5 поверх фото 10

Вартість 90 000 $

Ціна за м2: 1 800 $

Київ
Голосіївський
Деміївка мкр.
Бурмистенко пер., 33А

  • 1 кім

  • 50 / 25 / 10 м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212900937
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Житлова: 25
  • Кухня: 10
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Пропонується до продажу двохрівнева квартира площею 50 м² з якісним дизайнерським ремонтом, розташована у клубному будинку в Голосіївському районі м. Києва.

Квартира виконана в сучасному стилі з використанням натуральних матеріалів та нейтральної кольорової гами. На стінах — декоративна штукатурка. У спальні — паркетна дошка, в інших зонах — плитка з системою теплої підлоги, що забезпечує комфортне проживання протягом усього року.

Квартира повністю укомплектована побутовою технікою Bosch. Встановлено бойлер на 100 л, автономний електричний котел, сантехніка преміум-класу Villeroy & Boch. Продумане освітлення та вбудовані системи зберігання підвищують функціональність простору. Є відкритий балкон.

Адреса: пров. Бабієнків, 33 А, Голосіївський район. Піша доступність до метро «Голосіївська» — близько 15 хвилин.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 716 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
57 364 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта