Продаж 1-кімнатної квартири -, -

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 11 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 21 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 31 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 41 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 51 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 61 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 71 кім. квартира, 50/-/12 кв. м., 14/18 поверх фото 8

Вартість 98 500 $

Ціна за м2: 1 970 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
-, -
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 50 / - / 12 м2

  • 14 / 18

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212901719
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Кухня: 12
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 18
  • Ліфт: є

Опис

Продам свою квартиру в ЖК Лікоград.
Продається квартира площею 50 м2 на 14-му поверсі з шикарним видом і дуже крутим потенціалом для майбутнього власника.
Це не “вбитий варіант”, де треба все ламати — а ідеальна база для ремонту під себе, де вже зроблена основна найважливіша робота.
Виконано перепланування
Продумане зонування простору. Є готовий дизайн-проєкт. Все підготовлено, щоб одразу втілювати ремонт і реалізувати свої ідеї.
Це квартира для тих, хто: хоче зробити ремонт під себе хоче сучасне планування не хоче переплачувати за чужий “євроремонт” шукає квартиру з потенціалом та правильним фундаментом
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 068 049 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
62 782 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті