Продаж 1-кімнатної квартири Олеся Олександра вул., 17а

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 11 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 21 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 31 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 41 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 51 кім. квартира, 47,9/-/- кв. м., 22/25 поверх фото 6

Вартість 81 430 $

Ціна за м2: 1 700 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Олеся Олександра вул., 17а
м. Нивки

  • 1 кім

  • 47,9 / - / - м2

  • 22 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212902977
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 47
  • Поверх: 22
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продається 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Варшавський 3» за адресою вул. Олександра Олеся, 17а.

Квартира з роздільним плануванням, загальною площею 47,9 м², розташована на 22 поверсі 25-поверхового будинку. Завдяки поверху та вдалому розташуванню квартира світла, з відчуттям простору та гарними видовими характеристиками.

Будинок новий, введений в експлуатацію у третьому кварталі 2025 року. Це сучасна новобудова з власною котельнею та високим рівнем автономності. Під час відключень електроенергії в будинку працюють ліфти, опалення та водопостачання, що є вагомою перевагою для комфортного життя. У під’їзді встановлено пасажирський і вантажний ліфти, працює консʼєрж, передбачено відеоспостереження та пожежну сигналізацію.

Комплекс розташований у зручній та динамічно розвиненій локації. Усього за кілька хвилин пішки знаходиться Retroville, поруч супермаркети, спортивні клуби, кафе, пошта, дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту. Район добре продуманий для щоденного життя без потреби у довгих поїздках містом.

Квартира стане вдалим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду в одному з найпопулярніших житлових масивів столиці.

Телефонуйте — із задоволенням відповім на запитання та організую перегляд.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 363 059 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
51 902 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.