Продаж 3-кімнатної квартири Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 13 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 23 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 33 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 43 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 53 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 63 кім. квартира, 116/-/20 кв. м., 13/24 поверх фото 7

Вартість 230 000 $

Ціна за м2: 1 983 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32г
м. Печерська

  • 3 кім

  • 116 / - / 20 м2

  • 13 / 24

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212903559
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 116
  • Кухня: 20
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 24
  • Ліфт: є

Опис

Продам 3к Коновальца 32г ЖК Митець(Творец) Печерский район/Продається 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у сучасному будинку на Печерську.

Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32-Г
Планування:
—кухня окремо-
-окремо простора вітальня-
-майстер-спальня
-дитяча кімната
- гардеробна
-2 С/В
поверх 13, 116 кв.м
Ремонт і комплектація:
якісний дизайнерський ремонт із дорогих матеріалів
італійська сантехніка
кондиціонери
новий бойлер на 120 л
нова посудомийна машина

Про будинок:
сучасний монолітно-каркасний будинок (ЖК «Творець»)
охорона, відеоспостереження, консьєрж
3 ліфти
підземний паркінг
дитячий майданчик на прибудинковій території

У пішій доступності:
метро «Печерська» — 10 хв
супермаркети, кав’ярні, аптеки
школи, дитсадки
бізнес-центри, парки
Квартира підійде як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу.
Документам більше 3-х років. Готові прийняти оплату на рахунок.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
9 499 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
146 599 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін