Продаж 1-кімнатної квартири Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 11 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 21 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 31 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 41 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 51 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 61 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 71 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 81 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 91 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 101 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 111 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 121 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 131 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 141 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 151 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 161 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 171 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 181 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 191 кім. квартира, 50/-/20 кв. м., 21/25 поверх фото 20

Вартість 119 900 $

Ціна за м2: 2 398 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины)
м. Лівобережна

  • 1 кім

  • 50 / - / 20 м2

  • 21 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212903664
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Кухня: 20
  • Поверх: 21
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продаю 1-кімнатну квартиру 50м2 зі свіжим ремонтом в ЖК Галактика.
Кухня-вітальня 20м2
Спальня з гардеробом 15м2
Простора ванна 6м2
Коридор

В квартирі є всі необхідна техніка, високої якості, з гарантією:
- харчовий диспоузер
- фільтр зворотнього осмосу для питної води
- два кондиціонери

Багато місця для зберігання. Гардероб, дві великі шафи в коридорі. Велика і дуже зручна кухня. Велике, комфортне ліжко з великою зоною для зберігання під ним. Меблі якісні, зроблені під замовлення.

Квартира дуже тепла, навіть під час відключень опалення, не було холодно.

В будинку є генератор і інвертор, який навіть під час довготривалих відключень забезпечує безперервну роботу ліфтів, води і опалення. В квартиру заведені два інтернет провайдери, які також забезпечують безперебійну роботу інтернету навіть за відсутності електрики.

Район - крутий. Поруч Русанівська набережна з великою кількістю кафе і ресторанів, ідеальне місце для прогулянок. До метро Лівобережна - 7-8 хв пішки. Зручна транспортна розвʼязка, між двома мостами (Патона і Метро). До центру 15-20 хв машиною.

В ЖК дуже простора територія, не запаркована машинами. Є все необхідне: кафе, кавʼярні, салони краси, магазини, школа, дитячий садок, дитячі майданчики, зони для занять спортом, безкоштовний тенісний корт для жителів ЖК, тенісні столи. Сусіди тихі, ніколи не шумлять. В будинку є цілодобова охорона.

Лічильники на воду, опалення, електроенергію (день/ніч).