Продаж 3-кімнатної квартири Григоренко Петра просп., 23

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 13 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 23 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 33 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 43 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 53 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 63 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 73 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 83 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 93 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 103 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 113 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 123 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 133 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 143 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 153 кім. квартира, 163/108/20 кв. м., 18/24 поверх фото 16

Вартість 215 000 $

Ціна за м2: 1 319 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Григоренко Петра просп., 23

  • 3 кім

  • 163 / 108 / 20 м2

  • 18 / 24

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212905044
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 163
  • Житлова: 108
  • Кухня: 20
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 24
  • Ліфт: є

Опис

ЖК Абрикос, на проспекті Петра Григоренка, 23. Закрита територія. Великий підземний паркінг. Охорона. Площа 163 кв.м. Квартира складається з кухні - вітальні, площею 80 кв. м., 2-х спалень ( спальні, дитячої або кабінету), 2-х санвузлів, гардеробної та лоджії. Капітальний ремонт. Нова кухня, вбудована побутова техніка BOSCH, Samsung і ін. 2 с/в: ванна і душова кабіна. В квартирі встановлені: TV, 3 кондиціонера, підігрів підлоги. Хороший вид з вікон. Поруч безліч магазинів, ресторанів, спортивних клубів, кілька ТРЦ, ліцеїв та ВНЗ. Відмінна транспортна розвʼязка. 5 хвилини до метро. Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
8 879 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
137 038 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті