Продаж 1-кімнатної квартири проспект Героїв Небесної Сотні, Будинок, 20/10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 11 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 21 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 31 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 41 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 51 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 61 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 71 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 81 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 91 кім. квартира, 38/15/10 кв. м., 6/10 поверх фото 10

Вартість 83 000 $

Ціна за м2: 2 184 $

Київська
Бучанський
Софіївська Борщагівка
проспект Героїв Небесної Сотні, Будинок, 20/10

  • 1 кім

  • 38 / 15 / 10 м2

  • 6 / 10

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212906738
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 38
  • Житлова: 15
  • Кухня: 10
  • Поверх: 6
  • Поверхів: 10
  • Ліфт: є

Опис

Продаж Євродвокімнатної квартири з новим ремонтом та меблями! Площа: 38м2
Поверх: 6/10 Комплектована всіма необхідними меблями та технікою. Індивідуальне газове опалення! Стіни з підігрівом у санвузлі Зручне планування:
Кухня-вітальня
Спальна зона відділена розсувною перегородкою
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 427 899 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
52 903 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті