Продаж 1-кімнатної квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24Г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 11 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 21 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 31 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 41 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 51 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 61 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 71 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 81 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 91 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 101 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 111 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 121 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 131 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 141 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 151 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 161 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 171 кім. квартира, 41/25/12 кв. м., 8/21 поверх фото 18

Вартість 126 000 $

Ціна за м2: 3 073 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24Г
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 41 / 25 / 12 м2

  • 8 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212907902
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 41
  • Житлова: 25
  • Кухня: 12
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Ідеальний варіант під інвестицію — готова квартира з новим ремонтом у ЖК «Нова Англія»

Пропонується до продажу сучасна квартира площею 41 м² на 8 поверсі 21-поверхового будинку в житловому комплексі закритого типу. Ідеальний варіант як для інвестиції з подальшою здачею в оренду (орієнтовно 800 $/місяць), так і для власного проживання.

У квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт, після ремонту ніхто не проживав. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — все, що на фото, залишається.

Планування та комплектація:
- Кухня з вбудованою технікою: духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, варильна поверхня
- Встановлені фільтри очищення води
- У вітальні розкладний диван
- У спальні ліжко з місцем для зберігання та велика повноцінна шафа
- У коридорі шафа для верхнього одягу
- Ванна кімната: душова кабіна, унітаз-інсталяція, пральна машина та бойлер (техніка Whirlpool)
- Тепла підлога

ЖК закритого типу з охороною та відеонаглядом, на території є все необхідне для комфортного життя: магазини, кафе, аптеки, салони краси, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку.

Ремонт щойно завершений, квартира повністю готова до заселення або здачі в оренду.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 203 800 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
80 310 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.