Продаж 2-кімнатної квартири Кондратюка юрия ул., 5

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 12 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 22 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 32 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 42 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 52 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 62 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 72 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 82 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 92 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 102 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 112 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 122 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 132 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 142 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 152 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 162 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 172 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 182 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 192 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 202 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 212 кім. квартира, 98/46/16 кв. м., 17/26 поверх фото 22

Вартість 168 900 $

Ціна за м2: 1 723 $

Київ
Оболонський
Мінський мкр.
Кондратюка юрия ул., 5

  • 2 кім

  • 98 / 46 / 16 м2

  • 17 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212908077
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 98
  • Житлова: 46
  • Кухня: 16
  • Поверх: 17
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира за адресою вул. Юрія Кондратюка, 5. Продаж здійснюється безпосередньо від власника — без додаткових витрат на комісію чи податки.
Будинок обслуговується відповідальним ОСББ, що забезпечує належний стан і комфорт проживання.
Квартира має площу близько 98 м² та відзначається продуманим і функціональним плануванням. Передбачено дві великі кімнати, окрему спальню, гардеробну, пральню, а також роздільний санвузол із якісною сантехнікою. Додатково облаштовано кабінет і окрему кімнату, яку можна використовувати як музичну або творчу студію.
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі: встановлена дизайнерська кухня італійського виробництва, використана якісна побутова техніка. У квартирі є екологічний камін, що додає затишку, а також надійні броньовані двері з сигналізацією.
Житло обладнане всіма необхідними лічильниками — на тепло, воду та електроенергію.
Локація вирізняється приємним природним оточенням: поруч ліс і озеро, що створює спокійну атмосферу для життя. Водночас зручна транспортна розв’язка дозволяє легко дістатися до різних районів міста: громадський транспорт курсує регулярно, а до метро можна доїхати приблизно за 15 хвилин.
Поруч розташовані дитячі садки, школи та інша необхідна інфраструктура.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 975 569 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
107 654 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку