Продаж 1-кімнатної квартири вул. Боголюбова, 16

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 11 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 21 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 31 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 41 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 51 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 61 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 71 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 81 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 91 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 101 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 111 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 121 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 131 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 141 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 151 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 161 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 171 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 181 кім. квартира, 41/18/10 кв. м., 3/11 поверх фото 19

Вартість 65 000 $

Ціна за м2: 1 585 $

Київська
Бучанський
Софіївська Борщагівка
вул. Боголюбова, 16

  • 1 кім

  • 41 / 18 / 10 м2

  • 3 / 11

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212910426
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 41
  • Житлова: 18
  • Кухня: 10
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 11
  • Ліфт: є

Опис

вулиця Боголюбова, 16цегляний будинок, 2011Продаж Однокімнатної Квартири у Софіївській Борщагівці, ЖК Софія від Мартинова, вул. Боголюбова 14.
Квартира, площею 41 м2 розташована на 3-му Поверсі Десятиповерхівки.
Квартира має роздільне планування:
- Простора вхідна група, укомплектована вбудованою шафою.
- Вітальня з комодом, зоною ТБ, є місце під диван
- Кухня, винесена на лоджию.
- Спальня зонована, є двоспальне ліжко, комод та система шаф для зберігання речей.
- Санвузол суміжний з ванною. ЖК Софія від Мартинова - сучасний комплекс в передмісті Столиці, з мега розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою.
Ціна квартири - 65 000$ з мінімальним оформленням документів.
Телефонуйте для перегляду!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 684 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
41 430 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті