Продаж 4-кімнатної квартири Леси Украинки бульв., 7А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 14 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 24 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 34 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 44 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 54 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 64 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 74 кім. квартира, 184/-/18 кв. м., 22/26 поверх фото 8

Вартість 378 000 $

Ціна за м2: 2 054 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Леси Украинки бульв., 7А
м. Печерська

  • 4 кім

  • 184 / - / 18 м2

  • 22 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212910940
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 184
  • Кухня: 18
  • Поверх: 22
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продаж видової 4-кімнатної квартири, Печерськ, б-р Лесі Українки, 7А
Площа: 184 м²
Поверх: 22
Висота стелі: 3 м
Простора квартира з панорамним видом на місто.
Зручне планування: вікна житлових кімнат виходять у двір, кухня та вітальня — на бульвар.
Стан — без ремонту, під оздоблення.
Центр міста, престижний район, розвинена інфраструктура.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
15 611 399 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
240 932 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті