Продаж 3-кімнатної квартири Ружинская ул. (Пика Вильгельма), 14

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 13 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 23 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 33 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 43 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 53 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 63 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 73 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 83 кім. квартира, 58/-/1 кв. м., 2/5 поверх фото 9

Вартість 68 900 $

Ціна за м2: 1 188 $

Київ
Шевченківський
Нивки мкр.
Ружинская ул. (Пика Вильгельма), 14
м. Нивки

  • 3 кім

  • 58 / - / 1 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212913079
  • Кількість кімнат: 3
  • Студія: -
  • Загальна площа: 58
  • Кухня: 1
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: є

Опис

Продажа 3к квартири 58 кв. м на вул. Ружинська 14.
Продається 3-кімнатна квартира в хрущівці на 2 поверсі з 5, 58кв м. Документам більше 3 років. Квартира має зручне планування: три кімнати, що підходять як для сімї, так і для здачі в оренду. Загальна площа дозволяє раціонально організувати простір: простора вітальня, дві окремі спальні, кухня, санвузол. Є балкон, що додає додаткове місце для відпочинку або зберігання. Будинок цегляний теплий взимку та прохолодний влітку. Підїзд у доглянутому стані, тихі сусіди. Двір зелений, є місця для паркування. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки транспорту. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста..

Сума кредиту:
2 845 570 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
43 916 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів