Продаж 1-кімнатної квартири Праведниці Шулежко вул. (Пушкіна вул.)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 11 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 21 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 31 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 41 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 51 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 61 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 71 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 81 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 91 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 101 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 111 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 121 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 131 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 141 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 151 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 161 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 171 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 181 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 191 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 201 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 211 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 221 кім. квартира, 40/-/4 кв. м., 1/1 поверх фото 23

Вартість 33 000 $

Ціна за м2: 825 $

Черкаська
Черкаси
Соснівський
Центр мкр.
Праведниці Шулежко вул. (Пушкіна вул.)

  • 1 кім

  • 40 / - / 4 м2

  • 1 / 1

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212914428
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 40
  • Кухня: 4
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 1
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж Квартири на землі.
Новий обєкт!!! Пропонуємо до продажу 2х кімнатну квартиру на землі в тихому центрі. Будівля з цегли, дах - шифер. Квартира в жилому стані, має площу 40м2, кухню, висота потолків 3,7м, є погріб. Центральні водопостачання і водовідведення, електричне опалення, є замурована піч, яку при бажанні можна переробити в камін, газ підведений до квартири ( в інших частях будинку він є), деревяні вікна і двері, якісні вхідні двері. Є лічильники на воду, світло, газ. Можна використовувати і як житло, і під комерцію. Є місце під гараж. В пішій доступності магазини, супер маркети, школи, садочки, аптеки, базарчик, інститут, церква, Дніпро, недалеко парк Сосновий бір, гарне транспортне сполучення. Комісія АН. Запрошуємо на перегляди за домовленістю..
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi;
Комфорт: Паркувальне місце, Душова кабіна, Госп. приміщення, комора;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Ландшафт (до 1 км.): Парк, Річка;
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 362 900 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
21 033 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.