Продаж 1-кімнатної квартири Берестейський проспект, 11

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 11 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 21 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 31 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 41 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 51 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 61 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 71 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 81 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 91 кім. квартира, 52/19/14 кв. м., 14/36 поверх фото 10

Вартість 155 500 $

Ціна за м2: 2 990 $

Київ
Шевченківський
Старий Київ мкр.
Берестейський проспект, 11
м. Шулявська

  • 1 кім

  • 52 / 19 / 14 м2

  • 14 / 36

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212914665
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 52
  • Житлова: 19
  • Кухня: 14
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 36
  • Ліфт: є

Опис

Простора 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК — 52 м² комфорту та стилю
Пропонується світла та функціональна 1-кімнатна квартира площею 52 м² у сучасному житловому комплексі. Квартира розташована на 14 поверсі 36-поверхового будинку, що відкриває приємний панорамний вид на місто та дарує багато природного світла.
Продумане роздільне планування забезпечує комфортний простір для життя:

простора житлова кімната — 19 м²;

велика кухня — 14 м²;

сумісний санвузол;

балкон для відпочинку та затишних вечорів.

Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Сучасний ЖК пропонує комфортне середовище для життя, безпеку та розвинену інфраструктуру поруч.
У кроковій доступності магазини, кафе, спортклуби, транспорт та все необхідне для комфортного ритму життя в місті.
Ціна — 155 500 $.
Телефонуйте, щоб дізнатись більше та домовитись про перегляд.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 422 150 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
99 113 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності