Продаж 2-кімнатної квартири вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 28А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 12 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 22 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 32 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 42 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 52 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 62 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 72 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 82 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 92 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 102 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 112 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 122 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 132 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 142 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 152 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 162 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 172 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 182 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 192 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 202 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 212 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 222 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 232 кім. квартира, 65/-/14 кв. м., 8/26 поверх фото 24

Вартість 189 900 $

Ціна за м2: 2 922 $

Київ
Дніпровський
Північно-Броварський мкр.
вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 28А

  • 2 кім

  • 65 / - / 14 м2

  • 8 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212914831
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 65
  • Кухня: 14
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продається 2-кімнатна квартира в ЖК «Автограф»
Дніпровський район, вул. Князя Романа Мстиславича, 28-А

Простора сімейна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному ЖК бізнес-класу поруч із Парком Перемоги та метро Дарниця.

ПЛАНУВАННЯ
• кухня-вітальня
• спальня
• дитяча / друга кімната
• ванна кімната
• окремий WC
• просторий коридор із вбудованими шафами
• балкон із зоною відпочинку

З квартири відкривається красивий вид на парк та внутрішній двір.

КВАРТИРА
• Площа — 65 м²
• Поверх — 8
• Повністю готова до проживання
• Дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів
• Вбудована кухня та вся необхідна техніка
• Повністю мебльована
• Кондиціонери
• Пральна машина
• Окремий бойлер
• Якісна сантехніка та продумані деталі інтер’єру

ЖК «АВТОГРАФ»
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу із закритою територією та високим рівнем безпеки і комфорту:

• охорона та консьєрж
• відеоспостереження
• презентабельна вхідна група із зоною очікування та гостьовим санвузлом
• пожежний ліфт
• кімната для зберігання велосипедів і візочків
• підземний паркінг
• дитячі та спортивні майданчики
• футбольне та баскетбольне поле
• тренажери та зони відпочинку
• власна котельня
• облаштоване укриття
• встановлений ГЕНЕРАТОР — під час відключень працюють ліфти, є вода та опалення

КОНСТРУКЦІЯ БУДИНКУ
• монолітно-каркасна технологія
• стіни з керамічної цегли
• утеплення — мінеральна вата
• вентильований фасад із керамограніту

ІНФРАСТРУКТУРА
Поруч Парк Перемоги, магазини, кав’ярні, салони краси, школи, дитячі садки та всі необхідні сервіси для комфортного життя.

ТРАНСПОРТ
До метро Дарниця — близько 5 хвилин пішки. Зручний виїзд на основні магістралі міста.

ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДЕ
Для сім’ї, яка шукає готове житло без ремонту та довгих переїздів
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 842 869 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
121 039 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.