Продаж 1-кімнатної квартири Харьковское шоссе, 19А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 11 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 21 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 31 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 41 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 51 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 61 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 71 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 81 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 91 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 101 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 111 кім. квартира, 46/-/9 кв. м., 13/28 поверх фото 12

Вартість 62 900 $

Ціна за м2: 1 367 $

Київ
Дніпровський
Стара Дарниця мкр.
Харьковское шоссе, 19А

  • 1 кім

  • 46 / - / 9 м2

  • 13 / 28

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915228
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 46
  • Кухня: 9
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 28
  • Ліфт: немає

Опис

Продам 1-кімнатну квартиру Харківське шосе, 19а. Будинок монолітно-каркасний, з утепленням, 2013 рік здачі. Три ліфта. Консьєрж, відеонагляд. Підземний паркінг, багаторівневий наземний паркінг, відкрита гостьова парковка. 13/28 пов. Загальна площа 46 м2, житлова 24,2 м2, кухня 9,7 м2. З кухні вихід на засклений балкон. С/в окремий, простора ванна кімната 3,9 м2. Є бойлер, індивідуальний тепловий лічильник на квартиру. Висота приміщень 2,8 м. Хороший ремонт. В квартирі залишаються всі меблі і побутова техніка. Заїжджай і живи! В цьому ЖК сталий попит на оренду квартир. Можливо розглянути як інвестицію під орендний бізнес. Готівка Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 597 770 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
40 091 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті