Продаж 2-кімнатної квартири Володимира Вернадського вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 12 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 22 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 32 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 42 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 52 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 62 кім. квартира, 88/60/18 кв. м., 10/15 поверх фото 7

Вартість 101 200 $

Ціна за м2: 1 150 $

Дніпро
Соборний
Парк Шевченка мкр.
Володимира Вернадського вул.

  • 2 кім

  • 88 / 60 / 18 м2

  • 10 / 15

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915520
  • Кількість кімнат: 2
  • Студія: -
  • Загальна площа: 88
  • Житлова: 60
  • Кухня: 18
  • Поверх: 10
  • Поверхів: 15
  • Ліфт: немає

Опис

Продам 2-комнатную квартиру в ЖК «Небосхил» — современный дом бизнес-класса в одном из лучших районов города. Идеальное сочетание центра города и близости к набережной: престижное расположение, развитая инфраструктура, удобная транспортная развязка и все необходимое для комфортной жизни рядом.

Надежный застройщик и качественная постройка — отличный вариант как для собственного проживания, так и для инвестиции.

Квартира расположена на комфортном 10 этаже из 15. Общая площадь — 88 м?. Пространство отлично планируется в просторную кухню-студию и 2 отдельных спальни . Терраса 12 метров.

Шикарный панорамный вид на реку Днепр со всех ракурсов в квартире!

Отличное предложение в доме бизнес-класса по выгодной цене!

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 179 559 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
64 503 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті