Продаж 2-кімнатної квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 12 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 22 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 32 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 42 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 52 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 62 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 72 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 82 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 92 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 102 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 112 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 122 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 132 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 142 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 152 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 162 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 172 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 182 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 192 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 202 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 212 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 222 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 232 кім. квартира, 62/23/12 кв. м., 14/30 поверх фото 24

Вартість 184 000 $

Ціна за м2: 2 968 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14А
м. Звіринецька

  • 2 кім

  • 62 / 23 / 12 м2

  • 14 / 30

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915547
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 62
  • Житлова: 23
  • Кухня: 12
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 30
  • Ліфт: є

Опис

Продається 2-кімнатна квартира у сучасному ЖК Дельмар
вул.Андрія Верхогляда 14А

Загальна площа: 62 м2
14 поверх з 30

Пропонуємо придбати прекрасну квартиру з ремонтом та меблями у житловому комплексі 'Дельмар'.

Ця квартира готова до заселення - вас чекає стильний сучасний дизайн та уважно підібрані меблі від найкращих виробників.

Ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів та з дотриманням всіх сучасних стандартів.
Просторість та функціональність цієї квартири дозволять вам насолоджуватися комфортним життям в самому серці міста.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 599 199 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
117 279 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті