Продаж 2-кімнатної квартири Віктора Мерзленко вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 12 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 22 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 32 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 42 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 52 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 62 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 72 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 82 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 92 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 102 кім. квартира, 47/-/- кв. м., 1/3 поверх фото 11

Вартість 43 000 $

Ціна за м2: 915 $

Дніпро
Новокодацький
Івана Мазепи мкр.
Віктора Мерзленко вул.

  • 2 кім

  • 47 / - / - м2

  • 1 / 3

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915589
  • Кількість кімнат: 2
  • Студія: -
  • Загальна площа: 47
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 3
  • Ліфт: немає

Опис

2к Виктора Мерзленко 12 высокие потолки как в сталинке, 47м2 этажность 1/3 не угловая, очень аккуратная, чистая квартира. Комнаты раздельные. В квартире выполнен ремонт с заменой всех коммуникаций. При необходимости оставят мебель. Идеальный вариант для жизни и бизнеса . Есть паркоместо возле подъезда. Гос программы? 

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 775 899 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
27 407 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті