Продаж 2-кімнатної квартири Топольна вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 12 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 22 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 32 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 42 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 52 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 62 кім. квартира, 59,1/26,80/13,50 кв. м., 8/18 поверх фото 7

Вартість 97 515 $

Ціна за м2: 1 650 $

Львівська
Львів
Шевченківський
Голоско мкр.
Топольна вул.

  • 2 кім

  • 59,1 / 26,80 / 13,50 м2

  • 8 / 18

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915787
  • Кількість кімнат: 2
  • Студія: -
  • Загальна площа: 59
  • Житлова: 26
  • Кухня: 13
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 18
  • Ліфт: немає

Опис

Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира в новому житловому комплексі ЖК Auroom Air.
Площа: 59,1 м²
Здача будинку: III квартал 2026 року

Квартира з продуманим плануванням, ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції.

Сума кредиту:
4 027 369 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
62 154 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті