Продаж 2-кімнатної квартири Харківське шосе, 17а

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 12 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 22 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 32 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 42 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 52 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 62 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 72 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 82 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 92 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 102 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 112 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 122 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 132 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 142 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 152 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 162 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 172 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 182 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 192 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 202 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 212 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 222 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 232 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 242 кім. квартира, 46/ 24.5 / 6.5 м? кв. м., 27/28 поверх фото 25

Вартість 63 000 $

Ціна за м2: 1 370 $

Київ
Дніпровський
Соцмісто мкр.
Харківське шосе, 17а

  • 2 кім

  • 46 / 24.5 / 6.5 м? м2

  • 27 / 28

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915930
  • Кількість кімнат: 2
  • Студія: -
  • Загальна площа: 46
  • Житлова: 24
  • Кухня: 6
  • Поверх: 27
  • Поверхів: 28
  • Ліфт: є

Опис

Харківське шосе, 17-А
Продається видова 2-х кімнатна квартира на 27 поверсі.
Площа 46кв.м.
Планування зручне: окрема спальня, вітальня і кухня з виходом на терасу з шикарним видом на місто. Тераса це окрема любов. Вид на місто відкритий. Великий простір і дуже гарна панорама, особливо ввечері. Квартира продається з меблями, та технікою. Можна відразу заїхати та жити

Світло зараз не вимикають взагалі це великий плюс в наш час. Територія закрита. Внизу огороджена парковка, шлагбаум автоматично зчитує номер машини.
У під'їзді 3 ліфта, 2 пасажирських і вантажний. Чудова квартира і для життя, в для здачі в оренду. Підійде як для пари/однієї людини, так і для сім'ї з дитиною - до обох кімнат доступ з коридору, прохідних немає.
Залишилися питання, телефонуйте зараз.
З повагою- АН Авангард.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 601 900 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
40 155 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди