Продаж 4-кімнатної квартири Вернигори вул., 23

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 14 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 24 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 34 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 44 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 54 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 64 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 74 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 84 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 94 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 104 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 114 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 124 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 134 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 144 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 154 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 164 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 174 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 184 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 194 кім. квартира, 164/66/36 кв. м., 5/6 поверх фото 20

Вартість 442 800 $

Ціна за м2: 2 700 $

Львівська
Львів
Залізничний
Привокзальна мкр.
Вернигори вул., 23

  • 4 кім

  • 164 / 66 / 36 м2

  • 5 / 6

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212916186
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 164
  • Житлова: 66
  • Кухня: 36
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 6
  • Ліфт: є

Опис

Продаж преміальної дворівневої квартири в ЖК «Premium Hills» | Львів (БЕЗ КОМІСІЇ)

Пропонується до продажу сучасна стильна дворівнева квартира площею 164 м² у клубному будинку преміумкласу ЖК «Premium Hills» за адресою вул. Вернигори, 19.
Локація поєднує тишу спокійного району та швидкий доступ до центру міста — лише 10 хвилин до історичної частини Львова.

📍 5–6 поверх із 6
📐 Площа — 164 м²
💰 Ціна — 2700 $/м²

Переваги квартири та комплексу:

✔ панорамне скління та просторий балкон із терасою
✔ висота стелі — 2,83 м (зі стяжкою)
✔ встановлені броньовані вхідні двері
✔ індивідуальне газове опалення (двофункційний котел Viessmann)
✔ облаштована система теплої підлоги, радіатори та котел
✔ безшумний ліфт із доступом у підземний паркінг
✔ стильне дизайнерське оформлення холів на кожному поверсі
✔ резервне живлення від генератора
✔ підземний паркінг із можливістю зарядки електромобілів
✔ закрита територія з концепцією «двір без авто»
✔ відеонагляд, контроль доступу та консьєрж-сервіс

Для мешканців передбачено приватний озеленений двір, дитячий майданчик і зони відпочинку 🌿

Інфраструктура:

— поруч супермаркети, ТЦ «Скриня» та «Victoria Gardens», ринок
— у пішій доступності школи, дитячі садки та спортзали
— до залізничного вокзалу — близько 5 хвилин на авто

🚗 Додатково доступні паркомісце та кладова в підземному паркінгу — 35 000 $ (кладова входить у вартість пакета).

Квартира чудово підходить як для комфортного проживання, так і як інвестиційний об’єкт у преміальну нерухомість Львова.

Також доступний відеоогляд.
📞 Деталі та перегляд — за телефоном.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
18 287 640 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
282 235 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.