Продаж 1-кімнатної квартири вул. Михайла Дерегуса (Янтарна), 42

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 11 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 21 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 31 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 41 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 51 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 61 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 71 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 81 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 91 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 101 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 111 кім. квартира, 25/10/10 кв. м., 4/4 поверх фото 12

Вартість 75 500 $

Ціна за м2: 3 020 $

Київ
Солом'янський
Жуляни мкр.
вул. Михайла Дерегуса (Янтарна), 42
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 25 / 10 / 10 м2

  • 4 / 4

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212916655
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: суміжна
  • Студія: +
  • Загальна площа: 25
  • Житлова: 10
  • Кухня: 10
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 4
  • Ліфт: є

Опис

Продається стильна студія в ЖК PARKLAND, вул. Михайла Дерегуса вул. (Янтарна), 42

* Загальною площею 25 м2.
* Розташована на 4 поверсі.
* Виконаний дизайнерський ремонт у світлих, теплих тонах — простір продуманий до дрібниць для комфортного проживання.
* Квартира дуже світла та атмосферна, повністю укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, душова кабіна, функціональна кухня та зручні зони зберігання.

ЖК ParkLand — закритий комплекс із охороною та доступом по картках: закрита територія, під’їзд та вхід лише для мешканців. На території є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, ресторани, кав’ярні, Нова Пошта, спортивні та дитячі майданчики, прогулянкові зони. Також у комплексі є закриті наземні паркінги, які можна орендувати. Квартира готова до заселення без додаткових вкладень.

За запитом надішлю відеоогляд.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 118 150 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
48 122 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди