Продаж 1-кімнатної квартири Січових стрільців вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 11 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 21 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 31 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 41 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 51 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 61 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 71 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 81 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 91 кім. квартира, 53/22/16 кв. м., 3/10 поверх фото 10

Вартість 72 000 $

Ціна за м2: 1 358 $

Хмельницька
Хмельницький
Озерна
Січових стрільців вул.

  • 1 кім

  • 53 / 22 / 16 м2

  • 3 / 10

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212916685
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 53
  • Житлова: 22
  • Кухня: 16
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 10
  • Ліфт: є

Опис

Хороше розташування Хмельницький, Озерна, Січових Стрільців, 5.
Загальна площа становить 53 кв.м. Житлова площа становить 22.8 кв.м. 16.5 кв.м. площа кухні. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт. Вхідні двері броньовані. Є балкон. Тепла підлога. 3 поверх з 10
Опалення індивідуальне. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Гаряча вода з котла. Інтернет. З меблями. Ціна 72000 $. Торг, без комісії для покупця!
Податок 2%
Житлові сертифікати єВідновлення приймаються.(якщо сертифікат без торгу!)
Телефонуйте, домовимося за перегляд у зручний час.
Поруч озеро, ТЦ Урбан, Агора.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 973 600 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
45 891 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті