Продаж 2-кімнатної квартири Щурата вул., 1

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 60.29/29/14.48 кв. м., 2/7 поверх фото 12 кім. квартира, 60.29/29/14.48 кв. м., 2/7 поверх фото 22 кім. квартира, 60.29/29/14.48 кв. м., 2/7 поверх фото 32 кім. квартира, 60.29/29/14.48 кв. м., 2/7 поверх фото 42 кім. квартира, 60.29/29/14.48 кв. м., 2/7 поверх фото 5

Вартість 87 220 $

Ціна за м2: 1 447 $

Львівська
Львів
Шевченківський
Збоїща мкр.
Щурата вул., 1

  • 2 кім

  • 60.29 / 29 / 14.48 м2

  • 2 / 7

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212916792
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 60
  • Житлова: 29
  • Кухня: 14
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 7
  • Ліфт: є

Опис

Є в продажі квартира в ЖК Viking Hills:

• 2 кімнати
• Площа — 60.29 м²
• 2 поверх
• Вікна виходять на південь ☀️
• Квартира не біля ліфту
• Здача будинку — 4 квартал 2026 року

Загальна вартість квартири — 87 420,5$

Можна сплатити повну суму одразу, також є можливість розтермінування:

• Перший внесок — 60 220,5$
• У розтермінування — 27 200$
• Термін — 17 місяців
• Платіж — приблизно 1 600$/міс

Це пропозиція від власника
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 602 185 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
55 592 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті