Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 97000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 6/27 поверх
  • Ціна за м2  1 701 $

Ціна: 185000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 3/31 поверх
  • Ціна за м2  4 204 $

Ціна: 98500 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 14/18 поверх
  • Ціна за м2  1 970 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 20/23 поверх
  • Ціна за м2  2 250 $

Ціна: 73500 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 2/23 поверх
  • Ціна за м2  1 563 $

Ціна: 35600 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  890 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 862 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/8 поверх
  • Ціна за м2  2 391 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 418 $

Ціна: 44000 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  2 023 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  2 395 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 14/17 поверх
  • Ціна за м2  2 555 $

Ціна: 33448 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  857 $

Ціна: 135499 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 16/17 поверх
  • Ціна за м2  3 011 $