Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 55900 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  963 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 520 $

Ціна: 48000 $

Ціна: 66000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 534 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 789 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 33208 $

Ціна: 56800 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  979 $

Ціна: 91000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  2 459 $

Ціна: 141000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 15/31 поверх
  • Ціна за м2  2 711 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 9/24 поверх
  • Ціна за м2  1 744 $

Ціна: 65113 $

  • 1 кім. квартира, 43,7 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 490 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  733 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 173 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 521 $

Ціна: 120000 $

Ціна: 83500 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 6/8 поверх
  • Ціна за м2  1 988 $