Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 64500 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 316 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 102000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/18 поверх
  • Ціна за м2  2 428 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 2/16 поверх
  • Ціна за м2  1 448 $

Ціна: 79500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 1/25 поверх
  • Ціна за м2  1 656 $

Ціна: 120500 $

  • 1 кім. квартира, 62 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 943 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 452 $

Ціна: 102000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/18 поверх
  • Ціна за м2  2 428 $

Ціна: 117000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  2 853 $

Ціна: 78000 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 17/20 поверх
  • Ціна за м2  1 813 $

Ціна: 135000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 3/20 поверх
  • Ціна за м2  2 700 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  2 608 $

Ціна: 93000 $

Ціна: 38000 $

Ціна: 33000 $

Ціна: 95000 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 812 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 520 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 704 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 409 $