Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/20 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  816 $

Ціна: 255000 $

  • 1 кім. квартира, 68 кв. м., 12/24 поверх
  • Ціна за м2  3 750 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 630 $

Ціна: 92000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 19/20 поверх
  • Ціна за м2  2 090 $

Ціна: 79999 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  1 999 $

Ціна: 37999 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 6/7 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 24/26 поверх
  • Ціна за м2  1 545 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 34/36 поверх
  • Ціна за м2  1 641 $

Ціна: 57500 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 18/22 поверх
  • Ціна за м2  1 489 $

Ціна: 99000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 18/24 поверх
  • Ціна за м2  1 903 $

Ціна: 114000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  2 651 $

Ціна: 56500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/16 поверх
  • Ціна за м2  1 378 $

Ціна: 68800 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 638 $

Ціна: 120000 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 7/26 поверх
  • Ціна за м2  1 361 $