Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 78700 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 2/7 поверх
  • Ціна за м2  2 071 $

Ціна: 62800 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 531 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 47.55 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 177 $

Ціна: 92160 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 920 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 4/16 поверх
  • Ціна за м2  1 477 $

Ціна: 35000 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 829 $

Ціна: 69900 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 7/8 поверх
  • Ціна за м2  2 055 $

Ціна: 150000 $

  • 1 кім. квартира, 64 кв. м., 34/34 поверх
  • Ціна за м2  2 343 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 16/20 поверх
  • Ціна за м2  1 050 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 3/12 поверх
  • Ціна за м2  744 $

Ціна: 69500 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 2/16 поверх
  • Ціна за м2  2 171 $

Ціна: 54900 $

Ціна: 34000 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 16/28 поверх
  • Ціна за м2  1 416 $

Ціна: 65100 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 9/24 поверх
  • Ціна за м2  1 550 $

Ціна: 35500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 5/11 поверх
  • Ціна за м2  739 $