Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 34000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 17/27 поверх
  • Ціна за м2  894 $

Ціна: 40982 $

Ціна: 40982 $

Ціна: 29688 $

Ціна: 31419 $

Ціна: 66000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 3/26 поверх
  • Ціна за м2  1 783 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 4/25 поверх
  • Ціна за м2  1 486 $

Ціна: 30312 $

Ціна: 38836 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 16/16 поверх
  • Ціна за м2  1 042 $

Ціна: 76000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/23 поверх
  • Ціна за м2  1 727 $

Ціна: 47534 $

Ціна: 39287 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 14/27 поверх
  • Ціна за м2  1 043 $

Ціна: 63500 $

  • 1 кім. квартира, 26,4 кв. м., 19/27 поверх
  • Ціна за м2  2 405 $

Ціна: 91500 $

Ціна: 61000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 14/26 поверх
  • Ціна за м2  1 355 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 204 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  1 312 $