Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 5/17 поверх
  • Ціна за м2  929 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  1 326 $

Ціна: 64964 $

  • 1 кім. квартира, 43.6 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 490 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  2 317 $

Ціна: 79900 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  1 858 $

Ціна: 83034 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 62 кв. м., 16/18 поверх
  • Ціна за м2  1 854 $

Ціна: 140000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  3 043 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 280 $

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 644 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 9/18 поверх
  • Ціна за м2  1 279 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 12/24 поверх
  • Ціна за м2  1 064 $

Ціна: 3321908 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 14/15 поверх
  • Ціна за м2  1 341 $

Ціна: 35300 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 12/26 поверх
  • Ціна за м2  860 $

Ціна: 45150 $

Ціна: 46400 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 600 $