Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 319 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 11/24 поверх
  • Ціна за м2  1 060 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  829 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 20/27 поверх
  • Ціна за м2  1 531 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 446 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 265 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 413 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  777 $

Ціна: 38600 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  857 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  1 379 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  777 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  880 $

Ціна: 53500 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 25/25 поверх
  • Ціна за м2  1 142 $

Ціна: 41500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 14/24 поверх
  • Ціна за м2  1 121 $

Ціна: 106000 $

Ціна: 155000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 15/20 поверх
  • Ціна за м2  3 039 $