Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 156000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  3 545 $

Ціна: 107000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  2 488 $

Ціна: 117000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 853 $

Ціна: 60934 $

  • 1 кім. квартира, 47,98 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 269 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  836 $

Ціна: 68355 $

  • 1 кім. квартира, 44.18 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  1 547 $

Ціна: 54332 $

  • 1 кім. квартира, 48,51 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 120 $

Ціна: 64500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 29/34 поверх
  • Ціна за м2  1 433 $

Ціна: 30500 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  829 $

Ціна: 151710 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  3 160 $

Ціна: 49300 $

Ціна: 47000 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 8/23 поверх
  • Ціна за м2  1 261 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 11/17 поверх
  • Ціна за м2  1 810 $

Ціна: 59000 $

Ціна: 69483 $

  • 1 кім. квартира, 43,7 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 590 $