Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 170000 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 5/25 поверх
  • Ціна за м2  2 052 $

Ціна: 145000 $

  • 1 кім. квартира, 59 кв. м., 5/23 поверх
  • Ціна за м2  2 457 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 555 $

Ціна: 40500 $

Ціна: 45500 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 11/26 поверх
  • Ціна за м2  1 833 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 590 $

Ціна: 135000 $

Ціна: 88000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 6/26 поверх
  • Ціна за м2  2 095 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 17/25 поверх
  • Ціна за м2  1 416 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 11/28 поверх
  • Ціна за м2  1 406 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 926 $

Ціна: 45900 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 20/28 поверх
  • Ціна за м2  1 350 $

Ціна: 39900 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 15/28 поверх
  • Ціна за м2  1 375 $

Ціна: 112500 $

Ціна: 112500 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/11 поверх
  • Ціна за м2  2 333 $

Ціна: 34000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  772 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 11/24 поверх
  • Ціна за м2  2 142 $