Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/16 поверх
  • Ціна за м2  2 608 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 342 $

Ціна: 86499 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 6/12 поверх
  • Ціна за м2  2 059 $

Ціна: 65500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 523 $

Ціна: 49330 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 121 $

Ціна: 49500 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 84500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  2 112 $

Ціна: 58500 $

  • 1 кім. квартира, 63 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  928 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/22 поверх
  • Ціна за м2  1 446 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/22 поверх
  • Ціна за м2  1 446 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 854 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 3/17 поверх
  • Ціна за м2  2 551 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 28/16 поверх
  • Ціна за м2  2 023 $

Ціна: 79500 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  1 419 $

Ціна: 89600 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 723 $

Ціна: 88000 $