Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/14 поверх
  • Ціна за м2  1 524 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 926 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  1 448 $

Ціна: 54000 $

Ціна: 59800 $

Ціна: 47500 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 010 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 18/24 поверх
  • Ціна за м2  1 488 $

Ціна: 103000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  2 575 $

Ціна: 69000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/6 поверх
  • Ціна за м2  1 500 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 511 $

Ціна: 53800 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 10/19 поверх
  • Ціна за м2  1 454 $

Ціна: 63500 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  1 511 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 902 $

Ціна: 38234 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  813 $

Ціна: 89000 $

Ціна: 76900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/23 поверх
  • Ціна за м2  1 671 $

Ціна: 82000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  1 673 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 714 $

Ціна: 138000 $