Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 2/12 поверх
  • Ціна за м2  1 851 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 456 $

Ціна: 79500 $

Ціна: 16500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 10/25 поверх
  • Ціна за м2  445 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 204 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 051 $

Ціна: 180000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 18/25 поверх
  • Ціна за м2  3 157 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 575 $

Ціна: 192500 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 29818 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 9/15 поверх
  • Ціна за м2  961 $

Ціна: 79390 $

  • 1 кім. квартира, 46.7 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 700 $

Ціна: 70990 $

  • 1 кім. квартира, 45.8 кв. м., 26/26 поверх
  • Ціна за м2  1 550 $

Ціна: 129000 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 13/23 поверх
  • Ціна за м2  1 377 $

Ціна: 117400 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  2 441 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 170 $

Ціна: 35000 $

Ціна: 77500 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 761 $