Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 69900 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 426 $

Ціна: 43000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 343 $

Ціна: 78000 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 354 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 4/16 поверх
  • Ціна за м2  2 127 $

Ціна: 104000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  2 600 $

Ціна: 113000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  2 568 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  2 613 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  2 738 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 16/17 поверх
  • Ціна за м2  982 $

Ціна: 55890 $

Ціна: 139000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 8/17 поверх
  • Ціна за м2  3 309 $

Ціна: 76000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 3/25 поверх
  • Ціна за м2  2 303 $

Ціна: 53000 $

Ціна: 112500 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  2 393 $

Ціна: 57425 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 11/34 поверх
  • Ціна за м2  1 688 $

Ціна: 69900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 519 $

Ціна: 61500 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 336 $