Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 113000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  2 756 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  1 755 $

Ціна: 112000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  2 545 $

Ціна: 107900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  2 345 $

Ціна: 97800 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 19/23 поверх
  • Ціна за м2  2 126 $

Ціна: 111990 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  2 333 $

Ціна: 57900 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 13/13 поверх
  • Ціна за м2  1 378 $

Ціна: 94000 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  2 444 $

Ціна: 151000 $

Ціна: 47500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/26 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 53000 $

Ціна: 70000 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 173 $

Ціна: 27000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 12/14 поверх
  • Ціна за м2  600 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  725 $

Ціна: 71166 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 514 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  2 439 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 282 $