Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 111111 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 17/24 поверх
  • Ціна за м2  2 469 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 236 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 26/28 поверх
  • Ціна за м2  1 500 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 18/26 поверх
  • Ціна за м2  1 051 $

Ціна: 35000 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 26/28 поверх
  • Ціна за м2  1 593 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 305 $

Ціна: 110596 $

Ціна: 145000 $

  • 1 кім. квартира, 67 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  2 164 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 18/24 поверх
  • Ціна за м2  2 727 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 27 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 518 $

Ціна: 74500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 732 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 404 $

Ціна: 115000 $

Ціна: 45500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 9/18 поверх
  • Ціна за м2  1 137 $

Ціна: 111000 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  1 166 $