Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 7/16 поверх
  • Ціна за м2  893 $

Ціна: 74000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  2 055 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  828 $

Ціна: 39900 $

Ціна: 74048 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  2 314 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 24/28 поверх
  • Ціна за м2  1 806 $

Ціна: 65000 $

Ціна: 2843141 грн

  • 1 кім. квартира, 49.41 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  57 541 грн

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  767 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/26 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $

Ціна: 155000 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 138 $

Ціна: 60000 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 812 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  980 $

Ціна: 30500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  743 $

Ціна: 24100 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 095 $

Ціна: 59900 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 996 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 9/25 поверх
  • Ціна за м2  1 756 $