Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 18/26 поверх
  • Ціна за м2  1 960 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 3/15 поверх
  • Ціна за м2  2 159 $

Ціна: 200000 $

  • 1 кім. квартира, 61 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  3 278 $

Ціна: 25000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 26/26 поверх
  • Ціна за м2  735 $

Ціна: 165000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 28/30 поверх
  • Ціна за м2  3 000 $

Ціна: 62000 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 71,3 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  743 $

Ціна: 36500 $

  • 1 кім. квартира, 41,76 кв. м., 6/15 поверх
  • Ціна за м2  874 $

Ціна: 34000 $

Ціна: 17000 $

  • 1 кім. квартира, 28,52 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  596 $

Ціна: 124990 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  3 333 $

Ціна: 46700 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 19/24 поверх
  • Ціна за м2  1 556 $

Ціна: 3024000 грн

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  67 200 грн

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 48,6 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  1 646 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  2 840 $

Ціна: 28000 $

  • 1 кім. квартира, 18 кв. м., 8/14 поверх
  • Ціна за м2  1 555 $