Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 73500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 837 $

Ціна: 65000 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 260 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 312 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 80 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  1 625 $

Ціна: 137000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  3 044 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 26/26 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  2 250 $

Ціна: 119000 $

Ціна: 81900 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 18/18 поверх
  • Ціна за м2  2 275 $

Ціна: 35554 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 7/27 поверх
  • Ціна за м2  1 616 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  1 478 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 46,5 кв. м., 9/12 поверх
  • Ціна за м2  1 225 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 680 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 28 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 714 $