Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/12 поверх
  • Ціна за м2  3 023 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $

Ціна: 33000 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 382 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  1 125 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  2 375 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 9/17 поверх
  • Ціна за м2  1 935 $

Ціна: 83000 $

Ціна: 72500 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 318 $

Ціна: 3500000 грн

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 3/25 поверх
  • Ціна за м2  63 636 грн

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  1 690 $

Ціна: 77000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 925 $

Ціна: 58000 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 461 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 312 $