Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 060 $

Ціна: 76000 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 22/26 поверх
  • Ціна за м2  1 818 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 72 кв. м., 4/14 поверх
  • Ціна за м2  652 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 687 $

Ціна: 88160 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 916 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 12/34 поверх
  • Ціна за м2  1 846 $

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 453 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 578 $

Ціна: 142000 $

  • 1 кім. квартира, 42,5 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  3 341 $

Ціна: 43200 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 200 $

Ціна: 77000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  3 080 $

Ціна: 86000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 26/34 поверх
  • Ціна за м2  1 954 $

Ціна: 149425 $

  • 1 кім. квартира, 69 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  2 165 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 14/17 поверх
  • Ціна за м2  904 $

Ціна: 33500 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 9/25 поверх
  • Ціна за м2  1 116 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  2 790 $