Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 16/17 поверх
  • Ціна за м2  1 902 $

Ціна: 83000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 844 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 14/26 поверх
  • Ціна за м2  2 708 $

Ціна: 89900 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 11/17 поверх
  • Ціна за м2  1 762 $

Ціна: 99000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  2 357 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  2 619 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 052 $

Ціна: 76500 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 15/28 поверх
  • Ціна за м2  1 443 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 59 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 271 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 6/16 поверх
  • Ціна за м2  744 $

Ціна: 72261 $

Ціна: 73288 $

Ціна: 129000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/20 поверх
  • Ціна за м2  2 804 $

Ціна: 56500 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 345 $

Ціна: 31900 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  886 $

Ціна: 125000 $

Ціна: 57500 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 4/25 поверх
  • Ціна за м2  1 474 $