Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 72 кв. м., 27/28 поверх
  • Ціна за м2  1 319 $

Ціна: 37500 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 630 $

Ціна: 53500 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 1/6 поверх
  • Ціна за м2  1 371 $

Ціна: 63500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/25 поверх
  • Ціна за м2  1 548 $

Ціна: 159000 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 24/36 поверх
  • Ціна за м2  1 470 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/26 поверх
  • Ціна за м2  1 625 $

Ціна: 34160 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 423 $

Ціна: 97000 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  2 875 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 19/26 поверх
  • Ціна за м2  1 200 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  1 476 $

Ціна: 59450 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 450 $

Ціна: 76900 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 11/17 поверх
  • Ціна за м2  1 922 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $

Ціна: 90000 $

Ціна: 85000 $

Ціна: 94000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  2 540 $