Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 107000 $

Ціна: 79000 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/26 поверх
  • Ціна за м2  1 458 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  1 354 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 14/14 поверх
  • Ціна за м2  2 105 $

Ціна: 120000 $

Ціна: 59999 $

Ціна: 46200 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 19/24 поверх
  • Ціна за м2  1 215 $

Ціна: 102100 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 3/16 поверх
  • Ціна за м2  2 042 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 65 кв. м., 26/27 поверх
  • Ціна за м2  846 $

Ціна: 46000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 3/17 поверх
  • Ціна за м2  1 121 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 307 $

Ціна: 92000 $

Ціна: 45870 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 9/25 поверх
  • Ціна за м2  1 349 $

Ціна: 43800 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 990 $

Ціна: 93000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  2 066 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 29/34 поверх
  • Ціна за м2  980 $